Fotoyazılım

1500 TL

Fotoğraçılar için sipariş otomasyonu yazılımı. Fotoğrafçıların adetli fotoğraflarının seçimi ve siparişinin internet üzerinden yapılmasına sağlayan internet sayfası ve masaüstü bilgisayar yazılımı çözümüdür.

Fotoyazılım çözümü, yüzlerce, binlerce fotoğrafın müşterinize özel yüklenen (sadece müşteriniz kullanıcı adı ve parolası ile girebilir) beğenisine sunulması ve sipariş verebilmesi sağlanır.

Örnek vermek gerekir ise;

5 gb toplam boyutu olan 1000 adet fotoğraf dakikalar içerisinde, resize ve watermark işlemleri ile sitenize yüklenir. (Resimler sitenizden kopyalansa bile baskı için çözünürlüğü yeterli olmaz, ayrıca klişeniz her fotoğrafta sizin belirlediğiniz ölçlerde görünür.)

Müşteriniz sitenize kendisine özel verilen kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak, fotoğraflarını istediği ebat ve ürün halinde istediği adette sipariş verebilir.  Fiyat tanımlamaz iseniz sitede fiyat görüntülenmez.

Sipariş verilen fotoğraflar, fotoğrafçının masaüstü programına uyarı olarak gelir. Fotoğrafçı örneğin 100 adet 3 farklı ebatta sipariş  verilen uyarıyı görür ve siparişi hazırla butonu ile tek tıklama yapar. Siparişi hazırla butonu tıklaması ile baskı klasörüne, fotoğrafçının bilgisayarında bulunan fotoğrafların orjinal klasörlerinden dosyalar kopyalanır. Baskı klasöründe, baskı ebatlarına göre klasör otomatik açılır. Fotoğraf dosyaları ise yine sipariş detayına göre otomatik olarak isimlendirilir.


-BAŞLICA ÖZELLİKLER

Web Sayfası

- Dinamik slayt ekleme.
- Site ana meta kelimeleri belirleme. (Title, Description, Keywords)
- Site içeriklerini dinamik oluşturma
- Fotoğrafçının müşterisi için login ekranı, hesap yönetimi, müşteriye özel yüklenen fotoğrafların
- Görüntülenen fotoğrafların e-ticaret sitelerindeki mantık ile, seçilerek istenen ebatta sipariş veya istenen ürün şeklinde sipariş verilmesi.


Masa Üstü

Masaüstü yazılım ile;

Siparişlerde kullanılmak üzere, baskı ebatları, albüm sayfa sayısı , albüm çeşitleri, bardak, tşört gibi istenilen ürünleri tanımlayabilme ve fiyatlandırma.

Müşteriye kullanıcı adı ve şifre tanımlama

Tanımlanan müşterinin internet sitesi aracılığı ile görmesi ve sipariş verebilmesi için, yüzlerce fotoğrafı tek tıklama ile çok kısa sürede yükleme. Siteye yüklenen fotoğraflar, boyutları küçültülür ve fotoğrafhaneye ait klişe (watermark) ile yüklenir.

İnternet sitesinden gelen siparişler, masaüstü yazılım ile tek tıklama ile baskı klasörüne baskı ve ürüne göre otomatik olarak kopyalanarak hazırlanır. Kopyalanan fotoğrafların isimleri, siparişe göre otomatik olarak düzenlenir.


Not: Fotoyazılım, fotoğraf adeti kotasına göre özel fiyatlandırılarak yıllık hizmet olarak sunulmaktadır.